CHIWAWA PIZZA

 

Įkvėpta New York'o, pridėta itališko žavesio, subalansuota tautiečiams ir paskaninta meile - tokia mūsų pica - šviežia, soti, kaip naminė pica. 

Visada šviežia

Tešlą maišome visada patys. Mes naudojame tik tikrus sūrius: šviežią mocarelą, čedarį, pelėsinį kamambert bei ,,Gaudos" sūrį. Mes nenaudojame šaldytos produkcijos, picos gaminamos iš šviežiausių produktų. Kasdien kepame vištienos krūtinėlę ir  100 % smulkintą jautieną, atsirenkame kokybiškiausias ir šviežiausias daržoves, maišome naminį graikiško jogurto padažą su šviežiu česnaku. Kiekviena pica apšlakstoma su mūsų pagardintu alyvuogių aliejumi.

Sukurta su meile

Mūsų pica ne tik sukurta su meile, tačiau ir pritaikyta kraštiečių skoniui, - gardi, soti, su daug sūrio ir produktų. Po darbų nebėra kur skubėti - paskambinkite mums ir užsisakyte savo mėgstamiausią ,,CHIWAWA'' picą. 

Šviežiai iškepta

Galingą picų krosnį su specialiais akmenimis atsivežėme tiesiai iš Italijos. Gardžiai iškeptos picos aromatui sunku atsispirti kiekvienam. 
Kokybė, meilė kuriant ir meilė gaminant tai - Jūsų ,,Chiwawa pizza".  

KONTAKTAI

UŽSAKYMAI (ATSIĖMIMUI VIETOJE)
PRISTATYMAS Į NAMUS AR BIURĄ

Užsakymų tel.: (8-613) 13453
Email: info@chiwawa.lt

DĖMESIO! UŽSAKYMAI PRIIMAMI NE VĖLIAU KAIP LIKUS 15 MIN. IKI UŽSIDARYMO. 

 

Darbo laikas:    
I-III 11:00-21:00      
IV-VI 11:00-22:00     
VII 11:00-21:00

This website is created with Website Builder - Ucraft
i want a website like this
Ucraft is a free website builder that provides web designers, marketers and business owners with a set of web design tools to start their next awesome project in minutes. No coding or designer skills needed. Go to Ucraft